Home Місто Житомирські сесії транслюватися в Інтернеті не будуть

Житомирські сесії транслюватися в Інтернеті не будуть

181

Депутати відмовили дати дозвіл на це житомирському Інтернет-телебаченню inzt.tv. Про це повідомляє Житомирська хвиля. Відповідне звернення розглядалося регламентною комісією:

"Комісія дала позитивне рішення і ніхто не заперечував, щоб ця процедура здійснювалась. А зараз людям заборонили це робити невідомо з яких причин", – поінформував голова постійної депутатської комісії Руслан Годований.

Його пропозиція поставити питання на повторне голосування успіхом також не увінчалась – дозволу на трансляцію депутати не надали. Така позиція відверто здивувала головного редактора Інтернет-телебачення inzt.tv Руслана Мороза:

"Незрозуміло, з чим це пов’язано. Адже ми тут акредитовані і маємо право знімати все, крім тих питань, які розглядаються в закритому режимі.  А ця сесія відкрита і незрозуміла поведінка обласної ради – адже ця програма вийде просто на годину пізніше, в запису"

Зауважимо, що з подібною пропозицією – вести он-лайн трансляції сесій – журналісти звернулися і до Житомирської міськради. Яким буде вердикт міських депутатів, побачимо наступного тижня, на 27 грудня запланована бюджетна сесія.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here