Home Місто Житомирські ударівці обрали одинадцяту красуню

Житомирські ударівці обрали одинадцяту красуню

82

Традиційним став конкурс краси серед студенток Житомирського державного університету ім. І.Франка. Цьогоріч серед журі були і представники політичної партії «УДАР Віталія Кличка» – Роман Давиденко та депутат міської ради В’ячеслав Глазунов.

Участь у конкурсі «Королева ЖДУ ім. І.Франка» беруть представниці усіх інститутів та факультетів під керівництвом організатора свята – профкому, який очолює Олега Антонова.

Традиційно усі 12 учасниць отримали нагороди, квіти та вітання від співорганізаторів конкурсу та спонсорів, які відзначали одну чи декілька учасниць, які їм припали до душі. Зокрема, Роман Давиденко відзначив учасницю під номером 11 – Вікторію Харченко. 

«Усі дівчата, безперечно, гарні та артистичні, однак остаточний вибір я зробив, коли учасниці відповідали на запитання-ситуації ведучих. Мені дуже сподобалася відповідь Вікторії, тому від «УДАРу» ми вирішили відмітити саме її», – зазначив заступник голови Житомирської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Роман Давиденко.

Королевою краси університету стала студентка-другокурсниця інституту філології та журналістики Альбіна Воробйова.

«Я сподіваюся, що Альбіна втілить у життя всі свої мрії та реалізує себе саме так, як їй би хотілося. Вітаю всіх учасниць конкурсу і бажаю подальших творчих успіхів та успіхів у навчанні», – зауважив депутат міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка» В’ячеслав Глазунов.

Прес-служба Житомирської міської організації

політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here