Home Події Сироти та діти з малозабезпечених сімей витуплять на фестивалі у Житомирі

Сироти та діти з малозабезпечених сімей витуплять на фестивалі у Житомирі

109

10 квітня за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації і Житомирської обласної ради та в рамках відзначення Року дитячої творчості відбудеться традиційний фестиваль дитячої та юнацької творчості серед дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей «Звичайне диво».

У фестивалі візьмуть участь 93 талановитих та обдарованих дитини із районів та міст області, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, а також в державних інтернатних закладах та закладах соціально-психологічної реабілітації дітей. Учасники братимуть участь у номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Розмовний жанр», «Образотворче мистецтво».

Даний фестиваль, який покликаний виявляти творчо обдарованих дітей, проводиться уже дев’ятий раз поспіль. Обласному фестивалю передували районні та міські етапи, де було відібрано найцікавіші номери та роботи.

Всі учасники фестивалю отримають дипломи та подарунки.

Захід відбудеться в приміщенні Житомирської обласної філармонії. З 10.00 до 11.00 год. розпочне роботу виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Початок концертної програми об 11.00 год.

Довідково: Станом на 01.04.2013 на території області проживає 3581 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, з них 2293 дитини влаштовано під опіку, піклування; 551 – утримується в 30 дитячих будинках сімейного типу та 187 прийомних сім’ях.

За інформацією служби у справах дітей

Житомирської обласної державної адміністрації

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here