Home Місто Житомирські військові створили організацію для допомоги ветеранам АТО. ВІДЕО

Житомирські військові створили організацію для допомоги ветеранам АТО. ВІДЕО

151

Психологічну, юридичну та матеріальну  допомогу планує надавати учасникам АТО Громадянська організація "Бойове братерство ветеранів АТО", яка розпочала свою роботу в Житомирі.

Її створили самі ж військовослужбовці, які протягом кількох місяців виконували бойові завдання на Сході країни, а повернувшись на мирну територію побачили, що обіцянки та гарантії високовпосадовців по відношенню до них не виконуються.

Десантник 95 бригади з позивним "Аскольд" Валерій Логінов про відповідну спільноту згадав під час одного з телеефірів, а нині уже повністю конкретизує про напрямки роботи організації. Каже, що створювали її не для слів, а для справ. Нині виникає безліч проблем у бійців та родин загиблих військових, з якими ті по-суті лишаються наодинці. В першу чергу це стосується  підготовки  документів на оформлення статусу ветеранів АТО, питань протезування та оздоровлення, отримання пільг, передбачених законодавством.

Зокрема, вважає Аскольд, важко отримати пільги  від держави на оплату певних комунальних послуг, оскільки підприємства, які їх надають, перебувають у приватній власності.  Враховуючи це, вже готується проект законопроекту, що дозволить провести монетизацію пільг із грошовими виплатами через Міністерство соцполітики.

Попри те, що багато медичних закладів беруться проводити операції для поранених військових із зони АТО безкоштовно, питання із протезування залишається відкритим. Ця процедура дороговартісна і протези доводиться замовляти за кордоном. Логінов відзначає, що в організації намагатимуться допомагати і в таких випадках.

Свою діяльність ГО "Бойове братерство ветеранів АТО" планує здійснювати спільно із волонтерськими організаціями, які вже мають гарну репутацію і працюють відкрито й прозоро, а також з державними органами, аби мати можливість впливати на прийняття рішень, які безпосередньо стосуються учасників АТО.


Таким чином, ГО "Бойове братерство ветеранів АТО" бере на себе захист законних прав, а також соціальних, економічних, вікових та інших інтересів ветеранів – учасників бойових дій та сімей загиблих побратимів.
 
Поряд з цим сприятимуть отриманню реабілітаційної, оздоровчої, психологічної, юридичної,  моральної та матеріальної допомоги членам організації, в першу чергу інвалідам та сім’ям загиблих.
 
Організація планує брати часть у розробці, фінансуванні, реалізації спільних програм на благо учасників АТО та їх сімей з державними органами, структурами та іншими громадськими організаціями.
 
Разом з тим, це довзолить взаємодіяти з цими структурами задля реалізації державних планів і програм щодо поліпшення умов життя ветеранів – учасників бойових дій, інвалідів війни, сімей загиблих. Окремо йдеться мова й про допомогу військовослужбовцям у період проходження служби за контрактом або по мобілізації.

Валерій Логінов закликає приєднуватися до справи економістів, волонтерів, юристів та психологів, аби активно розпочати роботу по "всіх фронтах" і не чекаючи закінчення АТО допомагати військовим і родинам загиблим.  

Юлія ДЕМУСЬ

Реквізити Громадської організації "Бойове братерство ветеранів АТО":
Філія АТ "Укрексімбанк" в м. Житомирі,

Україна, 10014, м. Житомир, вул. Перемоги, 23

р/р 2600 401 521 8698, МФО 311324, код 39572250

картка Прибанк 5168 7423 4943 7693, Валерій Логінов
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here