Головна Місто Житомирські ВЖРЕПи нав’язували мешканцям міста страхові послуги

Житомирські ВЖРЕПи нав\’язували мешканцям міста страхові послуги

177
0

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України надало обов’язкові для виконання рекомендації КВЖРЕП №1, ПП “ВЖРЕП-4”, КВЖРЕП №5, КВЖРЕП №6, КВЖРЕП №8, КВЖРЕП №13, КВЖРЕП №14, КВЖРЕП № 15, ЖБК №2, ТОВ “Керуюча компанія “КомЕнерго-Житомир”, ЖБК “Полісся”, ЖБК “Космос” припинити зловживання монопольним становищем.

Як відомо, право надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових фондів, які знаходяться на балансі перелічених підприємств, надано лише цим підприємствам.


До витрат, які формують вартість таких послуг, належать, зокрема, витрати на заробітну плату паспортистів. 


Зазначені підприємства через своїх паспортистів, разом з направленням на сплату вартості паспорту громадянина України (державне мито 17 грн), надавали також направлення та усні вказівки щодо сплати послуг Житомирської філії державного підприємства  МВС України “Інформ-Ресурси” (34,85 грн) та страхових послуг Житомирської філії АТ “Українська пожежно-страхова компанія” (страхування паспорту громадянина України 30 грн).


Разом з тим, як повідомили відділенню керівництво філій,  їхні послуги не є обов’язковими та надаються виключно у випадку добровільного звернення громадян до представників цих підприємств.


Відповідно, підприємствам  рекомендовано припинити неправомірні дії та не нав’язувати громадянам добровільні послуги  філій.


Прес-служба Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here