Home Місто Житомирським підприємцям дозволили продавати квас на вулиці

Житомирським підприємцям дозволили продавати квас на вулиці

146

У зв’язку з непростою економічною ситуацією в країні, члени виконкому дозволили у 2015 році продавати квас у місті Житомирі в автоцистернах.

На засіданні піднімалося питання заборони сезонного продажу продукції з автоцистерн через можливе пошкодження тротуарів автівками. Разом з тим, начальник відділу торгівлі, громадського харчування та сфери послуг міської ради Катерина Тихончук зауважила, що у рішенні прописані вимоги, обов’язкові до виконання суб’єктами підприємницької діяльності при здійсненні сезонної торгівлі в весняно-осінній період 2015 року.

«Серед вимог – утримання об’єкту торгівлі та прилеглої території в належному стані, наявність урни  на  місці здійснення діяльності, укладення договору на вивіз  твердих побутових відходів, погодження в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища схеми місця розміщення об’єкту сезонної торгівлі», – зауважила К.Тихончук.

Члени виконкому підтримали проект рішення, а відтак дозволили у 2015 році підприємцям встановлювати на вулицях міста ємності для торгівлі квасом (автоцистерни), повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here