Home Події Житомирян запрошують відвідати фотовиставку учасника двох антарктичних експедицій

Житомирян запрошують відвідати фотовиставку учасника двох антарктичних експедицій

132

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова розпочинає реалізацію проекту «Космос починається на Землі», який має на меті всебічно представити різні підрозділи, що входять до складу ДКАУ (Державне космічне агентство України), розповісти про їх становлення та розвиток, діяльність на сучасному етапі.

У рамках цього проекту 28 квітня 2015 р. о 16 годині у Житомирському музеї космонавтики ім.С.Корольова  відбудеться презентація Головного центру спеціального контролю ДКАУ «Земля і космос: вітчизняний наземний комплекс ГЦСК – наука і технології, антарктичні дослідження».

 Центр  активно розвиває такі напрямки  наукової діяльності, як розвиток автоматизованої системи збору та обробки геофізичної інформації, розробка методів збору та обробки геофізичної інформації та її комплексного аналізу, розробка та випробування прикладного програмно-математичного забезпечення для автоматизованої обробки геофізичної інформації тощо. 

Разом з тим, ГЦСК активно співпрацює з Національним антарктичним науковим центром: на українській станції «Академік Вернадський» встановлено сейсмоакустичний комплекс, на якому проводяться цілодобові спостереження, а  з 2000 року фахівці центру брали участь майже у всіх експедиціях, дві з яких вони безпосередньо очолили.

Житомирян запрошуть взяти участь у заході, зустрітися з керівниками і ветеранами центру, з перших вуст почути цікаві розповіді про роботу в Антарктиці, оглянути виставку «Сторінки історії ГЦСК» та авторську фотовиставку учасника двох антарктичних експедицій О.І.Лящука.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here