Головна Місто Житомиртеплокомуненерго отримає 10 млн. євро. кредиту

Житомиртеплокомуненерго отримає 10 млн. євро. кредиту

67
0
Депутати міської ради надали дозвіл комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» на отримання кредиту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Кошти підуть на реконструкцію та модернізацію інфраструктури теплопостачання у місті Житомирі, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
Житомир отримав унікальний шанс –10 млн. євро кредиту ЄБРР на 10 років і 5 млн. євро шведського гранту на реконструкцію та модернізацію інфраструктури теплопостачання у місті Житомирі.
 
За підрахунками фахівців, ефективність від використання позики становитиме 32 млн. грн. в рік.
 
Фактично місто, враховуючи грант, позичає 15 млн.євро, і через 10 років повертає 14 млн.євро.
 
Реалізація проекту передбачає модернізацію котелень, заміну теплових мереж, встановлення когенераційних установок та індивідуальних автоматизованих теплових пунктів, встановлення котлів на альтернативному паливі.
 
Вже за рік роботи коштів кредиту ЖТКЕ планує економити до 20% енергоносіїв на реконструйованих об’єктах та вийти на цілодобову подачу гарячої води протягом двох років щонайменше у 74 багатоквартирні будинки. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here