Home Місто Житомирян запрошують до участі в конкурсі соціальної реклами

Житомирян запрошують до участі в конкурсі соціальної реклами

145

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» проводить конкурс соціальної реклами «Сім’я і робота – наша турбота», який відбувається в рамках міжнародного проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», що реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

До участі в Конкурсі запрошується талановита молодь – студенти вищих навчальних закладів, співробітники рекламних агентств та компаній. У своїх роботах конкурсанти мають звернути увагу на важливість вирішення проблеми гендерної нерівності в контексті поєднання сімейних обов’язків (в першу чергу, догляд за малими дітьми) та побудови кар’єри, а також на формування цивілізованих форм взаємовідносин роботодавців і працівників із сімейними обов’язками.

Конкурс має три номінації: друкована реклама (плакат, постер), фотографія та відео реклама (відеоролик). Всі роботи подаються в електронному вигляді та повинні мати високу якість. На роботи у номінації «Соціальна фотографія» поширюється вимога, аби обсяг інформації в одному файлі не був меншим 2 МБ та не перевищував 5 МБ.

Автори робіт, що займуть призові місця, будуть нагороджені дипломами Конкурсу та цінними подарунками. Загальний призовий фонд – понад 45 тис. грн. Окрім цього, умовами Конкурсу передбачено приз глядацьких симпатій.

Більш детально з вимогами до конкурсних робіт можна ознайомитися на сайті проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» за адресою: www.znovudoroboty.org.ua.

Заявки на участь в Конкурсі та готові матеріали можна надсилати на електронну адресу: st@ znovudoroboty.org.ua та на поштову: м. Київ, вул. Фролівська, 1/6, на Конкурс.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here