Home Місто Житомиряни зможуть безкоштовно пройти медичне обстеження

Житомиряни зможуть безкоштовно пройти медичне обстеження

99
0
Мешканці та гості Житомира матимуть можливість пройти безкоштовне обстеження спеціалістами пересувної діагностичної лабораторії Червоного Хреста (проведення УЗД-діагностики щитовидної залози, консультації ендокринолога). 
 
Така вулична акція проводиться в рамках святкування Дня міста та напередодні Всесвітнього Дня першої допомоги.
 
З 2000 року понад 100 національних товариств Червоного Хреста по всьому світові в другу неділю вересня – у Всесвітній день першої допомоги – активізують просвітницьку роботу серед населення, в школах, інших навчальних закладах, проводять вуличні акції та тренінги з першої допомоги.
 
Ці акції сприятимуть підняттю загального рівня обізнаності населення про важливість першої допомоги як у повсякденному житті, так і під час надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.
 
У рамках заходів, в пункті першої допомоги Червоного Хреста будуть проводитись практичні показові заняття по наданню першої допомоги та надаватимуться консультації волонтерами та працівниками Червоного Хреста. 
 
У медичному пункті патронажні медичні сестри Червоного Хреста будуть безкоштовно вимірювати бажаючим артеріальний тиск, надавати консультації, розповсюджуватимуть інформаційно-просвітницьку літературу про здоровий спосіб життя, безоплатне донорство крові та з питань першої допомоги.
 
Пункти Червоного Хреста будуть працювати 8 вересня 2012 року з 11.00 до 16.00 на майданчику біля Житомирської обласної універсальної бібліотеки ім. О. Ольжича (Новий Бульвар, 4).  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here