Home Місто Житомирянин Олег Фесюн рік не купував одягу, щоб погасити борги за побитий...

Житомирянин Олег Фесюн рік не купував одягу, щоб погасити борги за побитий дорогий джип

113

«Потрапив в аварію по п’яні, стукнув дорогущий джип, – розповідає 34-річний Олег Фесюн з Житомира. – Мужик вийшов з машини, подивився, свиснув і поїхав. На наступний день додому прийшли троє амбалів. Сказали дати на ремонт машини 30 тисяч гривень. Позичив гроші у знайомого».

Про це пише у своєму матеріалі Газета по-українськи.

Олег працює менеджером з продажу. Продає автомастила, їздить на машині по чотирьох областях. Його зарплата – 3,5 тис. грн. Дружина Валентина – вчителька, отримує близько 2 тис.

"До того жили з дружиною, як усі. На великі покупки скидалися. Щось дрібне купували так. Кожні вихідні брали пиво, смажили шашличок на дачі. Кожен місяць дружина мені й собі купувала якусь обновку. М’ясо на столі було постійно. Після аварії треба було віддати позичені гроші за рік. Плюс ще позичив у родичів 10 тисяч на ремонт своєї машини. Тобто вся моя зарплата повинна була йти на погашення боргів".

Фесюн завели зошит, куди записували витрати, приклеювали чеки з магазинів.

«Найважче було взимку, тому що оплата за комунальні тоді найвища. За нашу квартиру віддавали по 350 гривень. У доньки порвалися зимові чобітки, купили нові. М’ясо перестали брати взагалі. Дійшло до того, що я з дружиною сидів на вівсянці. Через три місяці почав шукати підробіток. Я добре розбираюся в моторах. Дав оголошення в газету, поставив ціну нижче, ніж пропонували інші. На місяць мав до семи замовлень. Дружина почала займатися репетиторством. У грошовому плані стало легше, але через чотири місяці такої напруженої роботи я захворів, піднявся тиск. Ліг в лікарню на два тижні. Всі додаткові гроші пішли на лікування. За рік ми з дружиною схудли рівно на 37 кілограмів. Ще й сміялися, що це майже сума нашого боргу. За цей час не купили собі жодної обновки. Після того як віддали борг, почали відкладати гроші. Щомісячно з дружиною скидаємося по 500 гривень».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here