Home Місто Житомирянка померла від COVID-19 після виписки з лікарні

Житомирянка померла від COVID-19 після виписки з лікарні

213

У Житомирі місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо неналежного виконання медичними працівниками службових обов’язків під час лікування хворого на коронавірус пацієнта.

Про це повідомили в прокуратурі:

"У середу, 10 червня 2020 року, Житомирської місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про неналежне виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого (ч.1 ст. 140 КК України)".

У прокуратурі в ході опрацювання новин з інтернет-видань встановили в діях медичних працівників ймовірне неналежне виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, а саме, смерть пацієнтки.

За попередньою інформацією, у пацієнтки, яка лікувалася у медичному закладі, проведеними лабораторними дослідженнями отримано позитивний результат на захворювання COVID-19. Незважаючи на це, пацієнтку було виписано із лікарні. Однак стан хворої погіршився та жінка померла.

У ході досудового розслідування кримінального провадження будуть встановлені обставини та причини, що призвели до таких наслідків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here