Home Політика Житомирські депутати занепокоєні недостатнім фінансуванням Госпіталю ветеранів війни – звернуться до Уряду

Житомирські депутати занепокоєні недостатнім фінансуванням Госпіталю ветеранів війни – звернуться до Уряду

192

Звернутися до Уряду щодо збільшення фінансування на медикаменти та харчування пацієнтів Госпіталю ветеранів війни планують депутати міської ради.

Проєкт рішення зі зверненням опублікували на сайті мерії.

"Депутати Житомирської міської ради стурбовані станом забезпечення харчуванням та лікарськими засобами пацієнтів комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради", – йдеться у проєкті звернення.

Передумовою звернення стала заява громадської спілки "Асоціація ветеранів Житомирщини" щодо невиконання норм грошових витрат на медикаменти та харчування у закладі при встановлених нормах на одного хворого на день: на харчування – 55 гривень; на придбання медикаментів і перев’язувальних засобів – 65 гривень.

"Враховуючи вищезазначене, звертаємось з проханням розглянути можливість та вирішити питання щодо збільшення видатків комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради з метою забезпечення виконання норм грошових витрат на харчування та медикаменти", – зазначається в тексті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here