Home Місто Житомирянкам пропонують зробити «Перший крок до успіху»

Житомирянкам пропонують зробити «Перший крок до успіху»

80

У Житомирі представники «Українського Жіночого Фонду» презентували Програму міні-грантів «Перший крок до успіху-2013». Попри те, що конкурс діє лише з 2006 року, а його учасницями стають дівчата з різних регіонів країни, Житомир вже має 11 своїх переможниць. Ці дівчата встигли отримати гроші на реалізацію власних проектів і надалі продовжують громадську діяльність.

За цей період  окремих презентацій проекту по країні не проводилося, але враховуючи велику активність житомирянок, які щорічно відправляють десятки своїх проектів на «Перший крок до успіху» з потенційними учасницями приїхала особисто знайомитися Анна Кононенко з УЖФ.

Зокрема, їй вдалося поспілкуватися та розповісти про конкурс студенткам місцевих навчальних закладів, які мають намір цього або наступного року таки подати анкети на конкурс. Детально про те, що дає перемога у Програмі розповіли житомирянки, які вже отримували гранти на втілення своїх ідей – Анастасія Галліна, Наталія Тарасенко, Юлія Золотуха, Юлія Покотило, Ольга Добрякова, Белла Шевчук та інші.

Також під час заходу показали фільм про історії успіху та особистісне зростання дівчат з різних міст, в тому числі двох житомирянок, відправною точкою яких став саме «Перший крок до успіху». Як результат – вони отримали нагороду реалізувати власні соціальні ініціативи  на користь громаді.

Нині до 29 квітня за свій квиток на шляху до успіху можуть поборотися житомирянки віком від 17 до 23 років, надіславши необхідну інформацію на конкурс – координати організаторів легко знайти в інтернеті.

 Мета програми «Перший крок до успіху» – підвищення активної життєвої позиції дівчат – лідерок, залучення дівчат до активної участі у житті своїх громад і України в цілому.

Юлія Демусь

 

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here