Житомир передав 7 позашляховиків військовим 95 бригади та КОРДу. ВІДЕО

249
0

У Житомирі 26 вересня передали 7 пікапів військовослужбовцям 95 бригади та спецпризначенцям КОРДу.

Кошти на автівки збирали через Фонд громади Житомира, загалом вдалося акумулювати понад 13 млн грн. Автомобілі привезли з Великобританії. Ціна однієї – 7,1 тис. євро. 

Голова правління Фонду громади Житомира Жанна Соловйова, розповіла що 13 млн грн зібрали спільно з підприємцями, організаціями та населенням, гроші збирали не лише на автомобілі. Тут реагують на найгостріші потреби та виклики:

За період, поки йде війна в Україні, вже зібрано понад 13 мільйонів гривень. З цих коштів частину ми вирішили спрямувати на придбання автомобілів. Сьогодні щасливчиками є 95-та бригада, а також спецпризначенці КОРДУ”. 

Мер Сергій Сухомлин говорить, що спочатку хотіли купити Mercedes, але якісь цих авто не була такою ідеальною.

Спочатку хотіли купити з однієї бази зберігання військові мерседеси, але  їх якість виявилися не дуже. Тому вирішили купити дешевші авто, але в більш нормальному стані – ті, що дійсно потрібні нашим військовим. Цього добра їм точно багато не буде, бо на війні це такий розхідний матеріал”,  – розповів міський голова. 

Військовий з позивним Корд каже, що ці машини дуже потрібні на фронті. 

Такі авто – це практична допомога особовому складу. Автомобіль може слугувати для перевезення військових, зброї та боєприпасів Також це автомобіль підвищеної прохідності, то він якраз там дуже знадобиться. До певних точок буде ближче підвозити особовий склад”, – розповів військовослужбовець.

Нагадаємо, нещодавно команда Житомирського волонтерського штабу «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» відвезла пікап «Nissan Navara» з причепом та тонну допомоги військовим на Схід.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here