Home Місто Житомир витратив 40 мільйонів на генератори для води та тепла

Житомир витратив 40 мільйонів на генератори для води та тепла

312
0

За весь період опалювального сезону місто закупило 39 генераторів для теплокомуненерго та 40 для водоканалу. Загалом, додаткових джерел живлення закуплено на 40 мільйонів. Багато з генераторами допомагали місту міжнародні партнери.

Про це 3 травня під час засідання виконкому розповів начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун: 

Даним проєктом рішення передбачається від КП”Житомирводоканал” для потреб Житомиртеплокомуненерго передати дизельний генератор, який буде використовуватися для 4 районної котельні, як альтернативне джерело живлення. Крім, того Житомиртеплокомуненерго має 39 генераторів, а  водоканал 40. Водоканал більше отримував від міжнародних партнерів“, – розповів Марцун.

Міський голова Сергій Сухомлин додав, що генераторів комунальним підприємствам, які забезпечують життєдіяльність Житомира, потрібно було багато. Місто витратило на закупку генераторів 40 мільйонів. Всі інші генератори надали міжнародні партнери.

Ми на генератори виділили 65 мільйонів, але витратили 40. Багато допомогли міжнародні партнери. На водоканал закупили генераторів на 21 мільйон, а на теплокомуненерго 19 мільйонів. “, – розповів Сухомлин.

Читайте також: який був опалювальний сезон у Житомирі.

Нагадаємо, у Житомирі порожні 2400 квартир. Житомир закуповував потужні генератори та мобільні котельні для надзвичайних ситуацій. Сергій Сухомлин запевняв, що Житомир не повторить долю Алчевська й не замерзне. 

Читайте: Перебої з водою, світлом та теплом: як жив Житомир в умовах блекауту.

Previous articleФутболки та білі кеди: як житомиряни зустрічають тепло. ФОТО
Next articleДТП на Житомирщині: зіткнулися вантажівка та легковик

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here