Головна Місто Житомирське Межигір’я: журналіст показав маєток “голого-босого” депутата. ВІДЕО

Житомирське Межигір’я: журналіст показав маєток “голого-босого” депутата. ВІДЕО

999
0

У Житомирі на комунальній землі замість човнової станції для спортсменів депутати та бізнесмени набудували собі маєтків. Один із них – будинок “голого-босого” за декларацією депутата міськради Юрія Мойсеєва.

На землі, що взяли в оренду на 10 років, уже збудовані елітні будинки.

Фото маєтків, що “виросли” у 500 м від самої голови Чацького, дивіться тут.

Сюжет про елітну власність місцевого депутата, який за декларацією, їздить на Volkswagen за 49 тис. грн, зробив журналіст Олександр Крижанівський. Під час зйомок незадекларованого майна депутата охоронець накинувся на знімальну групу.

“По декларації «голий і босий», а живе в шикарному будинку на березі річки.

Депутат Житомирської міської ради став власником будинку на комунальній землі рекреаційного призначення в 20 метрах від річки Тетерів.

Тут мала бути човнова станція, а виросло котеджне містечко!

Юрій Мойсеєв, відгукніться, народ хоче знати звідки гроші?”, – повідомляє Антирейтинг.

18 серпня під час зйомок сюжету про реальних власників маєтків по провулку Річковому 19-а, охоронець накинувся на знімальну групу.

Пере цим він підтвердив журналістам про те, що в будинку проживає депутат Мойсеєв, який є головою бюджетної комісії у міській раді.

Крім Мойсеєва, в елітному “котеджному містечку” нерухомість має і  бізнесмен Леонід Крігер, який є власником котлозаводу «Krіger” та авіаклубу «Авіатік».

Читайте також: «Готель чи приватний будинок»: Крігер хоче будуватися навпроти ексначальника ДАІ Житомирщини Недільського

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here