Головна Місто Житомирські активісти вважають, що Панчішну фабрику зносять незаконно

Житомирські активісти вважають, що Панчішну фабрику зносять незаконно

2658
0

У Житомирі знову обговорюють знесення Панчішної фабрики. Більшу її частину вже демонтували. Під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 2 лютого, активісти звернулися до місцевої влади з питанням: хто надав дозвіл на знесення такого важливого об’єкта, як Панчішна фабрика: 

«Зараз розпочата планова діяльність по ліквідації, по розбиранню будівлі Панчішної фабрики. Питання: чому зараз Панчішна фабрика без погодження з громадою, без громадських слухань – знищується? Також там є об’єкти цивільного захисту населення, більше ніж на 600 людей. У нас загроза військова зараз, а у нас укриття неготові, їх руйнують. Хто надав дозвіл на знесення?».

Натомість у міській раді пояснили, що це не їх повноваження – дозволяти чи забороняти демонтаж даного об’єкта, оскільки фабрика є приватною власністю. 

«Міська рада жодного дозволу по демонтажу не надавала і не має надавати, тому що це приватна власність», – пояснює заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

На місці Панчішної фабрики збудують 9-поверхівку на 3 секції та 171 квартиру, а також «Епіцентр».

Активісти вважають, що підприємство спеціально зробили банкротом, щоб знищити:

«Ви розвалили підприємство (звернення до колишнього директора, нині секретаря міськради – Віктора Клімінського, – авт.), загнали його в борги. Зніміть вже ці маски, щоб люди побачили ваше обличчя. Це ви за це посаду секретаря міськради отримали? А як ті люди, що там працювали? Вони тепер безробітні?».

Проте влада міста подібні заяви заперечує і називає фейковими.

«Я пропрацював там 22 роки, виконував свої обов’язки чесно і мені перед людьми не соромно. Люди працюють на Жуйка, 3 на підприємстві “Легка хода”, а ви зараз розповсюджуєте фейки», – зазначає Віктор Клімінський.

Обурення почало набирати обертів, і щоб не продовжувати сварку публічно, у прямій трансляції виконкому було вимкнено звук. Також оголосили перерву 10 хвилин. 

Нагадаємо, спецтехніка почала зносити Панчішну фабрику. ВІДЕО.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here