Головна Місто Житомирводоканал забруднив річку на 30 млн грн – річна судова тяганина

Житомирводоканал забруднив річку на 30 млн грн – річна судова тяганина

496
0

Майже рік тривала судова тяганина щодо забруднення водоканалом річки Тетерів. У серпні 2021 року екоінспекція направила КП “Житомирводоканал” припис на 30 млн грн. Підприємство, не погоджуючись із документом, звернулося до суду. 

За рішенням Житомирського окружного адміністративного суду водоканалу відмовлено у задоволенні позову, припис визнано законним.

Про це повідомила Держекоінспекція Поліського округу:

“Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу в зв’язку з аварійною ситуацією, яка сталась на ГКНС Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради в серпні 2021 року було проведено позапланову перевірку.

За результатами перевірки фахівцями Інспекції складено Акт перевірки, в якому були встановлені порушення природоохоронного законодавства, а також надано припис щодо усунення  під час перевірки виявлених порушень.

В свою чергу, керівництво КП «Житомирводоканалу» не погоджуючись з наданим їм приписом звернулись до Житомирського адміністративного суду щодо його скасування.

Судова тяганина тривала майже рік, і от рішенням Житомирського окружного адміністративного суду відмовлено Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради у задоволенні адміністративного позову, а припис Інспекції визнано таким, що відповідає вимогам Закону”.

Нагадаємо, влітку 2021 року Житомирводоканал систематично скидав неочищені стоки в річку Тетерів, унаслідок чого була масова гибель риби. Екоінспекція оцінила завдану шкоду у 30 млн грн. Масовий мор риби також фіксували восени.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here