Головна Місто Житомиряни обурюються вивіскою нового супермаркету на Михайлівській

Житомиряни обурюються вивіскою нового супермаркету на Михайлівській

1163
0

Зовнішній вигляд нового продуктового супермаркету “Фора” розчарував жителів міста. Магазин розмістили в будівлі колишнього ресторану “Смоленськ”, який вже декілька років знаходився на реконструкції. Нещодавно супермаркет добудували, але житомиряни очікували іншого зовнішнього вигляду більш сучасного, як було задумано проєктом.

Про це на своїй сторінці написав житомирянин Володимир Котик.

Сумно, це реально сумно. Це ж історичний центр. Точно затвердили такий проєкт? Невже так важко вкласти душу у свою роботу? Питання естетики, архітектурної концепції, доцільності ще досі відкрито”, – написав він.

Житомиряни у Фейсбук-групі Факти Житомира теж жваво обговорювали екстер’єр нового супермаркету. 

Може фасад й норм, але він типовий для спального району. В історичному центрі міста потрібно інтегруватись в чинну забудову. Це виглядає, як змішання стилів, але таких котрі дисонують, а не роблять гармонію. Пластик, та мозаїка привертає на себе забагато уваги. Це точно не сама знакова будівля на Михайлівський. А тягне на себе увагу саме так. Це було б добре таке побачити, наприклад на Параджанова, або на Малікова. Але точно не в серці міста”, – написали в групі. 

Під постом зібралося 210 коментарів й думки жителів міста розділилися.

Влад Вознюк написав, що вигляд супермакету йому не сподобався.

Саме так на Вашу думку має виглядати “старе місто Житомира”? Єдине, що спадає на думку, що доводити протилежну думку сенсу немає”, – написав житомирянин.

Наталія Остапченко, обурилася зовнішнім виглядом  будівлі: 

Скажена архітектура! П’ятнадцять відтінків сірогого! Одним словом сірість рулить! Фора – то взагалі, пробачте, як купу на Михайлівський наклали. Невже не можна було галерею, виставкову залу зробити? Великогабаритний житомирський МАФ”, написала житомирянка.

Наталія Ставкоська, очікувала після будівництва побачити зовсім інший вигляд будівлі.

А початковий проєкт був інший, але почались покращення та вийшло як завжди. Панелька з утепленими фасадами різного кольору і балконами індивідуального дизайну. Очікувала після будівництва побачити зовсім інший дизайн”, – написала Наталія.

Наталія Цимбалюк, задоволена оновленою будівлею:

Це приватна власність та діло самого власника. Нашим людям все не так.. Великі дизайнери.. Торік вся Михайлівська, під час новорічних свят, була як з картинки. Тоді всі мовчали”, – написала житомирянка.

Лана-Лана, обурена виглядом нового супермаркету:

Фу, який несмак! Таке враження що з залишків плитки з різних об’єктів наліпили. Про стиль я вже навіть і не хочу коментувати. Цікаво хто затвердив цей проєкт“.

Довідково. Декларацію про початок будівельних робіт було видано 20 лютого 2017-го. Реконструкцію колишнього ресторану «Смоленськ» під об’єкт громадського призначення планували завершити до кінця 2018 року.

Такий мав бути супермаркет згідно проєкту

Фото із соціальних мереж

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here