Home Місто ЗМІ назвали найкращий готель в Європі

ЗМІ назвали найкращий готель в Європі

95
Готель Gran Hotel Bahiadel Duque в Іспанії був визнаний найкращим європейським готелем за версією гіда Conde Nast Johansens.

Спа-зона розміром 3 тис. кв. м, приміщення для таласотерапії на відкритому повітрі, 40 вілл з окремими басейнами і власним мажордомом, інтер’єри, виконані в кращих традиціях канарської архітектури, 8 ресторанів – все це дозволило фахівцям гіда по люкс-готелях Conde Nast Johansens назвати готель Gran Hotel Bahía del Duque на острові Тенеріфе найкращим європейським готелем 2012 року.

Вручення цієї престижної світової премії в галузі туризму відбулося в рамках турвиставки World Travel Market у Лондоні, яка пройшла з 7 по 10 листопада.

Директор Gran Hotel Bahia del Duque Сантьяго Кабре, приймаючи приз, зазначив, що вважає нагороду гарним стимулом залишатися вірними своєму ідеалу, а саме "бути винятковим готелем у винятковому місці".

В 11 категоріях виставки були представлені 12 іспанських готелів. Крім готелю на Тенеріфе, премії отримали ще три іспанські готелі. Gran Hotel Atlantis Bahía Real на острові Фуертевентура був визнаний кращим готелем на узбережжі, оздоровчий спа-готель в Аліканте SAH Wellness Clinic – найкращим європейським спа, а Dolce Sitges Hotel в місті Сітжес, провінція Барселона, став володарем премії Найкращий готель для ділового MICE-туризму , повідомляє El Mundo.

Conde Nast Johansens нині належить видавництву Conde Nast Publications, яке випускає такі журнали, як Vogue, GQ, Wired.

Як повідомлялося раніше, мандрівники зізналися, що берлінські готелі  більшою мірою, ніж готелі в інших великих містах Європи, відповідають їх вимогам.

Компанія Citysam AG провела дослідження, у ході якого з’ясувалося, що готелі Берліна, порівняно з готелями інших великих міст Європи, надають своїм клієнтам найкращий сервіс.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here