Home Місто В Житомирській області опалювальний сезон проходить у нормальному режимі

В Житомирській області опалювальний сезон проходить у нормальному режимі

136
Перший заступник голови області Микола Олещенко повідомив вчора під час всеукраїнської селекторної наради з питань проходження опалювального сезону, що в області опалювальний сезон  розпочався вчасно і проходить у нормальному режимі. 

Головне завдання на сьогодні – чіткий контроль за проходженням опалювального сезону. Створені і працюють „гарячі” телефонні лінії з питань житлово-комунального господарства, налагоджена чітка робота чергових в управліннях ЖКГ. Створений резервний фонд матеріалів та обладнання на випадок аварій у мережі, сформовані мобілізаційні робочі групи, доповів Микола Олещенко.

Стосовно фінансового проходження опалювального сезону Микола Олещенко зауважив, що заборгованість області за спожиті енергоносії за минулий рік складає 186 млн. грн. Рівень проплати за минулий рік 67%, у поточному році – 25%, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. 
 

На нараді також йшлося про те, що відключення газорозподільною організацією „Житомиргаз” теплопостачання у селищах Новогуйвинському і Озерному  стало причиною скликання позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. За півтори доби після відключення теплопостачання було відновлено. На день проведення наради заборгованість за спожитий природний газ у цих селищах ліквідована. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here