Home Люди Квіти, обійми та прощальний вальс у дворі: останній дзвоник ліцеїстів ЖДУ ім.І.Франка....

Квіти, обійми та прощальний вальс у дворі: останній дзвоник ліцеїстів ЖДУ ім.І.Франка. ФОТО

10863

У Житомирському державному університеті імені Івана Франка 8 червня  провели  свято Останнього дзвоника з нагоди закінчення навчального року для учнів 10-11 класів, які навчалися у Науковому ліцеї (його створили при ЗВО у 2021 році). Тут після 9 класу освіту можуть здобувати жителі Житомира та області за такими напрямами підготовки – хіміко-біологічний, фізико-математичний, філологічний та історико-правовий.

Зокрема, у 2023-2024 роках у ліцеї навчалося більше 200 осіб, частина з яких зможе повернутися в стіни університету після літніх канікул, а решта – хіба, що вже у статусі студентів. Поки ж 11-класники одягнули стрічки випускників і приймали вітання від наставників, друзів та рідних. Для них завершилося навчання у Науковому ліцеї та прозвучав символічний останній дзвоник,  попереду – випускний.

Присутні на заході вшанували  хвилиною мовчання пам’ять полеглих  захисників та гучними оплесками подякували українським оборонцям в особі батьків ліцеїстів, які несуть службу в ЗСУ, за можливість жити, навчатися, працювати, розвиватися у мирному місті.

Зі словами вітання до випускників звернулася ректор ЖДУ ім.І.Франка Галина Кричиук, директор Наукового ліцею Віктор Рудніцький, заступник директора Наталія Янчук, президент ліцею Євген Романюк. Вони поділилися своїми спогадами, враженнями і побажаннями. 

У рамках  урочистого заходу було відзначено дипломами, грамотами і похвальними листами кращих із кращих – ліцеїстів 10 та 11 класів, які протягом року демонстрували успіхи у навчанні, у вивченні окремих предметів, мали наукові та спортивні здобутки, брали участь і ставали переможцями конкурсів, проєктів, предметних олімпіад, активно долучалися до культурно-мистецького та  волонтерського  життя університету й міста загалом.

На завершення свята ліцеїсти продемонстрували відеоролики про своє класне позакласне життя – з навчальний аудиторій, під час практичних занять, на дозвіллі, а також  заспівали композицію «Лови момент».

Крім цього, у внутрішньому дворі університету ліцеїсти-випускники  виконали свій прощальний вальс, а потім багато обіймалися, приймали букети квітів, робили спільні світлини на згадку.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here