Home Люди Вступ до військових ВУЗів у 2024 році. Умови та перспектива

Вступ до військових ВУЗів у 2024 році. Умови та перспектива

92

Вступна кампанія до вищих військових закладів перебуває на завершальному етапі. Цього року майбутні абітурієнти мають можливість вступити на різноманітні військові спеціальності. Програми підготовки включають роботу з радіоелектронними засобами, безпілотними літальними апаратами, літаками, танками та багато іншого. Випускники матимуть можливість отримати якісну освіту у військовій сфері та розвинути свої навички для майбутньої служби у Збройних Силах каже Олексій Бєланов начальник сектору комплектування ЖО ТЦК СП

«В подальшому діти отримуватимуть ту спеціальність та ті навички, які вони захочуть. І вони будуть дуже пристойними у цей час. Зверніть увагу, що протягом 2-4 років всі військові мають знати іноземну мову. Тому під час навчання буде приділятися велика частина часу на вивчення іноземних мов країн НАТО. Це пов’язано з новими набутими зв’язками, новою технікою, яку ми отримуємо.»

Військовослужбовець звернувся до батьків, вказавши, що серед дорослих існує певний страх щодо відправлення своїх дітей на навчання до військових вишів. Він також просив прийняти сьогоднішню реальність і можливе осяжне майбутнє. Оскільки в країні триває повномасштабна війна, ініційована нашим східним сусідом Росією, в подальшому нам доведеться вміти захищати себе від агресора. Тому держава зараз акцентує увагу на розвитку військово-промислового комплексу та сфери оборони.

“Вже всі зрозуміли, що в нас йде війна. Всі зрозуміли, що наш сусід нікуди не дінеться. Це вже є наше життя, яке буде і надалі пов’язане з урахуванням такого сусідства. Тому фінансове забезпечення тих людей, які будуть у війську, буде дуже пристойним та високим. Це те, що стосується матеріального стимулу. Інша складова – моральний стимул: патріотично налаштована молодь, яка боронить власну країну, що також дає привід батькам пишатися своїми дітьми. Ще один аспект: зараз і в подальшому велика частина наукових досягнень так чи інакше буде пов’язана з військовою сферою та розвитком оборонного комплексу. А зараз це такі спеціальності, які пов’язані з РЕБ, БПЛА, розвідкою та іншими. Звертаю увагу на те, що 70-80% дітей, які зараз вступають у військові виші, будуть навчатися та стажуватися на базі іноземних військових навчальних інститутів.” зазначив Олексій Бєланов начальник сектору комплектування ЖО ТЦК СП

Вступ до військових вищих навчальних закладів можливий для осіб у віці від 17 до 30 років. Олексій Бєланов також вказує, що у цьому році для вступу до таких закладів будуть прийматися сертифікати ЗНО з 2021 року та сертифікати з мультипридметного тестування з 2022 по 2024 рік. Для тих, хто не здавав зазначені іспити, є можливість здати їх безпосередньо в навчальному закладі, до якого вони бажають вступити. Також необхідно успішно пройти професійно-психологічний відбір та виконати фізичну підготовку згідно з нормативами Міністерства оборони.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here