Home Відпочинок На районі: 25-метрова «Ейфелева вежа» на Корбутівці у Житомирі. ВІДЕО

На районі: 25-метрова «Ейфелева вежа» на Корбутівці у Житомирі. ВІДЕО

272

Спершу її планували встановити у Коростені, згодом в одному з парків обласного центру, але врешті металева конструкція висотою у понад 25 метрів опинилася біля ДУ «Житомирська політехніка» та стала окрасою мікрорайону Корбутівка.

Саме туди журналісти «Першого житомирського інформаційного порталу» навідалися в один із ранків вихідного дня та підготували фото й відеоматеріали про локацію в рамках рубрики «На районі».

Отож, мова йде про «Ейфелеву вежу», яку виготовив з використанням новітньої технології металообробки (лазерна різка металу) підприємець із с.Іскоростень на Житомирщині і кілька років їй ніяк не могли знайти достойне місце.

Висота цієї архітектурної форми дорівнює висоті 9-поверхового будинку (оригінальна Ейфелева вежа у Парижі – 324 метри, відкрита у 1889 році), а ширина – більше 7 метрів. Вежа прикрашена орнаментами, які створюють ефект вишиванки.

Читайте також: На районі: Дім української культури і найбільша лялька-мотанка в Україні по вул. В.Бердичівській у Житомирі. ВІДЕО

Біля «Житомирської політехніки» її встановили на спеціальному фундаменті у 2020-му, а поруч облаштували простір для прогулянок і відпочинку – є зручні лавки, урни для сміття, алеї між насаджень і квітів, де вздовж також встановлені декоративні елементи із підсвіткою, що символізують кольори прапорів країн Європи, ін.

Читайте також: На районі: екостежка та карʼєр на Богунії у Житомирі. ВІДЕО

На виконання всіх цих робіт, включаючи демонтаж, транспортування і встановлення арт-конструкції, ремонт навколо, придбання додаткових об’єктів благоустрою орієнтовно витратили 700 тисяч гривень

Територія доступна і для студентів, і для всіх охочих у будь-яку пору доби. До речі, у темний час «Ейфелеву вежу» можна підсвічувати.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here