Home Освіта Болонський процес обговорять у Житомирі завтра

Болонський процес обговорять у Житомирі завтра

80

20 лютого 2013 року о 11.00 в конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка (ІІ поверх центрального корпусу, вхід із вул. Велика Бердичівська, 40) відбудеться круглий стіл «Україна і Болонський процес».

Модератором круглого столу «Україна і Болонський процес» виступить представник громадської організації «Український вибір» та Українського педагогічного клубу Сергій Вєтров.

У заході візьмуть участь педагоги-науковці, які працювали за цією системою закордоном, які працюють над впровадженням Болонського процесу в практику вищої школи України, розробники системи управління навчальним процесом «Універсум», яка діє на соціально-психологічному факультеті ЖДУ імені Івана Франка та самі студенти, які навчаюся за кредитно-модульною системою.

Під час круглого столу «Україна і Болонський процес» планується обговорити чотири зрізи теми: «Досвід реалізації Болонського процесу в країнах Східної Європи», «Запровадження основних положень Болонської декларації в практику діяльності вищої школи в Україні», «Інформаційно-технологічне забезпечення кредитно-модульної системи навчання студентів (на прикладі соціально-психологічного факультету ЖДУ імені Івана Франка)» та «Болонський процес і кредитно-модульна система навчання очима студентів».


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here