Home Освіта Загроза ракетної атаки: чи перейдуть житомирські школи на дистанційне навчання?

Загроза ракетної атаки: чи перейдуть житомирські школи на дистанційне навчання?

829

У Малині через загрозу ракетного обстрілу три дні (22-24 лютого) школярі навчатимуться дистанційно. Житомирські школи працюватимуть у звичному режимі.

Натомість Міністерство освіти та науки України радить запровадити навчання в домашніх умовах.

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет звернувся до начальників Київської міської військової адміністрацій та ОВА, керівників закладів освіти з рекомендацією здійснювати освітній процес в закладах освіти з 22 до 24 лютого 2023 року в дистанційному форматі.

«З метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку війни росії проти України, звернувся до начальників обласних та Київської міської військових адміністрацій, керівників закладів освіти з рекомендацією з 22 до 24 лютого 2023 року організувати освітній процес у закладах освіти в дистанційному форматі», – зазначив Сергій Шкарлет.

У коментарі Першому житомирському заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Світлана Ковтуненко розповіла, що в Житомирі не орієнтуються на інші регіони, у школах є укриття, тому очне навчання продовжиться і 22-24 лютого:

“Ми не орієнтуємося на областях в них напевно немає безпечних умов для перебування дітей. У наших міських школах є укриття. Ми готові забезпечити дітям безпеку. Діти від 22 до 24 лютого будуть навчатися по тих формах, як навчаються зараз. Ми маємо безпечні умови для перебування дітей”.

У Малині загрози з боку Росії бояться та вирішили перевезти дітей на дистанційне навчання.

“У зв’язку з можливими провокаціями з боку росії, з метою збереження життя і здоров’я учнів та педагогічних працівників, з середи, 22 лютого, до п’ятниці, 24 лютого (включно) заклади загальної середньої освіти та позашкільні заклади працюватимуть у дистанційному режимі.Дошкільні заклади працюватимуть у звичному режимі”, – пише Малинська міська рада в Фейсбук.

У Овручі школярі вдома навчатимуться аж два тижні.

“Рішенням штабу оборони ми запродавали дистанційне навчання на два тижня починаючи від 21 лютого до 3 березня”, – розповів міський голова Іван Коруд.

Також на дистанційне навчання переходять і школи під Києвом. На Хмельниччині перейшли від початку тижня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here