Home Освіта ДАІшники вчитимуть дітей, як правильно поводитися на дорозі

ДАІшники вчитимуть дітей, як правильно поводитися на дорозі

82
0
Профілактичний рейд «Увага! Діти на дорозі» з 20 серпня стартував на Житомирщині. Державтоінспекція проводить ці заходи, що вже стали доброю традицією, напередодні та на початку навчального року упродовж місяця. 
 
Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання. 
 
Крім того, повідомив начальник УДАІ УМВС Олександр Кравченко, для підготовки вулично-шляхової мережі до нового навчального року, Державтоінспекція обстежить ділянки, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.
 
Також ДАІ звертається до дорослих, насамперед до батьків: нагадуйте малюкам основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад правильної поведінки. 
 
Previous articleБогатирьова заборонила рекламу \”віагри\” та ліків \”від голови\”
Next articleПрацюють у Верховній Раді менше 10% народних обранців – ЧЕСНО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here