Home Освіта Фото 12-ти найкращих лікарів Житомира розмістять на сіті-лайтах по місту

Фото 12-ти найкращих лікарів Житомира розмістять на сіті-лайтах по місту

176

До Дня медичного працівника в Житомирі відбудеться презентація результатів впровадження соціального проекту «Разом у щасливе майбутнє» Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління», фотохудожника Романа Котикова (HD-Studio)та відеооператора Володимира Жабровця (LifeProduction)

Обласною молодіжною громадською організацією «ХХІ покоління» у співпраці із соціальними партнерами – фотохудожником Романом Котиковим, відеооператором Володимиром Жабровцем та за сприяння керівництва Житомирської обласної ради – голови  ради Йосипа Запаловського, першого заступника голови Володимира Арешонкова, директора Департаменту охорони здоров’я  обласної державної адміністрації Олександра Торбаса, керівництва управління охорони здоров’я виконавчого комітету Житомирської міської ради, директора рекламного ательє «Люкс Design» Ярослава Наральника впроваджено пілотний проект місцевої соціальної реклами «Разом у щасливе майбутнє».

Відповідно до пропозицій, що були сформовані структурними підрозділами охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації і Житомирської міської ради, голова ЖОМГО «ХХІ покоління» Віталій Сівко, Роман Котиков і Володимир Жабровець здійснили виїзди на робочі місця до 12 найкращих лікарів, які працюють в медичних закладах міста Житомира.

Результатом проекту є підготовлені 12 соціальних реклам для розміщення на сіті-лайтах міста і соціальний відеоролик за участю найбільш відомих лікарів.

«Ми, молодь області, маємо на меті донести до кожного, що найбільш успішними є ті люди, які невпинно та наполегливо вдосконалюють свої професійні навички і найголовніше – живуть та працюють заради інших. Першою сферою, яку висвітлюємо є охорона здоров’я. Думаю, що зі мною погодиться кожний – здоров’я – основа нашого життя. Цьогоріч обласним департаментом охорони здоров’я та профільним управлінням Житомирської міської ради до участі у проекті було визначено кандидатури кращих з кращих лікарів медичних закладів обласного центру для участі «Разом у щасливе майбутнє». На основі проведеної роботи нами як організаторами підготовлений перший соціальний відеоролик та плакати для розміщення в засобах масової інформації і на зовнішніх носіях реклами. Це в свою чергу і хороша просвітницька робота серед населення, і представлення медичних закладів та лікарів, які у них працюють, і можливість в черговий раз ще раз сказати слова вдячності за те, що ви робите» – відзначає керівник проекту Віталій Сівко.

«Кожен із вас, шановні лікарі, є уособленням великої життєвої відповідальності, милосердя, фізичного та морального здоров’я, адже виконуєте святу місію – охороняєте найцінніше – здоров’я людей. Ви достойні від усіх нас великої похвали і поваги!» – говорить фотограф Роман Котиков.

 «Мені приємно відзначити, що проект «Разом у щасливе майбутнє» буде постійним і з року в рік його учасниками будуть всі лікарі, яких поважає суспільство. Про вас мають знати не лише тисячі пацієнтів, яким ви допомагаєте і даруєте радість життя, а й наше підростаюче покоління. Глибоко переконаний, що діти та молодь повинні брати приклад з професіоналів своєї справи, щоб ви були для них взірцевими наставниками. До Дня медичного працівника, ми вирішили презентувати всій громаді досягнуті результати проекту «Разом у щасливе майбутнє» і дякуємо керівництву області за постійну підтримку та сприяння у всіх наших соціальних ініціативах» – відеооператор Володимир Жабровець.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

Довідково:

Мережа галузі охорони здоров’я області нараховує 1057 закладів та установ, де працює понад 4,5 тисячі лікарів та 13 тисяч 200 молодших спеціалістів з медичною освітою. 29 лікарів мають вчену ступінь кандидата медичних наук, 4 – доктора медичних наук, 87 – звання «Заслужений лікар України», 30 – «Заслужений працівник охорони здоров’я», 86 – лауреати премії імені Олександра Федоровича Гербачевського.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here