Home Освіта На День народження ”політеху” житомирські студенти влаштували флешмоб. ФОТО

На День народження \”політеху\” житомирські студенти влаштували флешмоб. ФОТО

102

Житомирський державний технологічний університет 7 червня святкував 53-річчя. З нагоди свята студенти організували святковий концерт, оформили дошку побажань та під вікнами закладу влаштували флешмоб.

Всіх студентів та викладачів біля головного входу  у цей день зустрічав святковий оркестр, а органи  студентського самоврядування  оформили дошку побажань, де  усі бажаючі могли залишити свої побажання та привітання.

Після святкового привітання ректора  Петра Мельничука, розпочався концерт. На майданчику університету відбувались різноманітні конкурси, 

Своєрідним подарунком для університету став флешмоб, проведений студентським ректоратом –  “Нам 53″.

Нагадаємо, що ЖДТУ заснований у 1960 р. як загальнотехнічний факультет Київського політехнічного інституту. З 1975 р. – Житомирський філіал вказаного інституту. За час свого існування філіал підготував майже 6000 висококваліфікованих спеціалістів, попит на яких у промислових центрах України завжди перевищував пропозицію. Філіал за обсягом наукової роботи та інших видів діяльності переріс межі підрозділу Київського політехнічного інституту. 1994 р. – це самостійний навчальний заклад – Житомирський інженерно-технологічний інститут, який успадкував кращі традиції загальнотехнічного факультету та філіалу Київського політехнічного інституту. Знаменною віхою в історії навчального закладу став 2003 рік. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 березня 2003 р. №149 реорганізовано Житомирський інженерно-технологічний інститут шляхом перетворення в Житомирський державний технологічний університет.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here