Home Освіта Місцеві університети та бізнес переконують обдаровану молодь навчатись у Житомирі

Місцеві університети та бізнес переконують обдаровану молодь навчатись у Житомирі

129

У Житомирському державному технологічному університеті 13 березня    відбулась щорічна конференція "ІТ-Перспектива", яка зібрала понад 80 школярів, батьків та вчителів з Житомира та області.

Метою конференції, яку спільно організували ЖДТУ, ЖДУ ім. Франко та ТОВ "ІСМ Україна", було переконати молодих і талановитих випускників шкіл навчатись і будувати ІТ-кар’єру саме в Житомирі.

Не секрет, що сьогодні обдаровані абітурієнти віддають перевагу навчанню і роботі за кордоном або в великих українських містах. Тому лейтмотивом кожного виступу звучало: "Варто навчатись і будувати успішну ІТ-кар’єру саме в Житомирі, адже для цього є всі можливості і передумови".

Спочатку гостей конференції познайомили з особливостями вступу до ВНЗ на ІТ-спеціальності у 2016-му році декан ФІКТ ЖДТУ А.В. Морозов та доцент кафедри прикладної математики та інформатики ЖДУ ім. Франко О.М. Кривонос .

Потім перед гостями виступили студенти молодших курсів з розповіддю, чому і як вони вчаться на спеціальності "Програмна інженерія", та ментори, які відповідають за адаптацію та розвиток студентів молодших курсів.

За ними – молоді програмісти та тестувальники, що викрили міфи про ці професії та познайомили присутніх зі справжньою роботою програмістів та інженерів з якості.

Наостанок гості послухали менеджера проектів із презентацією, чим менеджери в ІТ відрізняються від менеджерів в інших індустріях, та директора ІТ-компанії, який розповів, які потрібні зараз спеціалісти, скільки їм платять і як влаштуватись на свою першу роботу.

Щорічна конференція "ІТ-Перспектива" – це лише один із заходів з профорієнтації житомирської обдарованої молоді, які проводять житомирські університети разом з представниками бізнесу. Серед інших заходів – навчальні курси з ІТ-дисциплін для школярів та вчителів, зустрічі із представниками ІТ-бізнесу з України та Європи, профорієнтаційне тестування.

Чи дадуть ці заходи результат – покаже час і вступна компанія. Проте організатори сподіваються вже цього року побачити у ВУЗах Житомира  набагато більше переможців олімпіад, медалістів та обдарованих молодих людей.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here