Home Освіта На День народження агроуніверситету в закладі влаштують екскурсії, виставки, конкурси та концерт

На День народження агроуніверситету в закладі влаштують екскурсії, виставки, конкурси та концерт

117

21 травня 2015 року у Житомирському національному агроекологічному університету святкуватиметься День університету.

Цьому передує низка заходів. Зокрема, екскурсії музеями університету для школярів міста Житомира. Учні мають унікальну можливість відвідати музей ґрунтів та мінералів, лабораторію екології лісу, ветеринарну клініку, новітній центр «Полісся Органік».

Також студентство активно готує галерею стінгазет про своє студентське життя. Першокурсникам надана особлива можливість виявити свої здібності у підготовці презентації та конкурсі «Університет очима першокурсника». З нагоди Дня народження університету кафедра фізичного виховання проводить спартакіаду з різних видів спорту. Бібліотека університету підготувала книжкову колекцію «Наукові здобутки ЖНАЕУ», для якої вже затісно у читальному залі, тому вона експонуватиметься у фойє актової зали протягом 14–21 травня.

На святкування Дня університету запрошені випускники та почесні гості університету.

Програма заходу передбачає: урочисте відкриття, прем’єру гімну ЖНАЕУ народним аматорським хором, презентацію факультетів, концерт-вітання від студентів будівельного технікуму, богатирські ігри та козацькі забави, проведення кулінарного шоу-змагання «Весняний парад бутербродів» серед студентів та науково-педагогічного складу університету, церемонію нагородження учасників конкурсів, що тривали у цьому навчальному році. Завершиться свято флешмобом «Мій ЖНАЕУ».

Початок заходів: 10:00

Адреса заходу: ботанічний сад Житомирського національного агроекологічного університету, м. Житомир, Корольова, 39.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here