Головна Освіта На Житомирщині зібралися старшокласники та студенти з усіх регіонів України

На Житомирщині зібралися старшокласники та студенти з усіх регіонів України

107
0

На базі 26 Бердичівської артилерійської бригади відбувся  другий етап Міжнародного конкурсу “Аліанте-2011” – Україна” на тему: “Чи обізнані ви з питань міжнародної безпеки та діяльності НАТО?”. До Бердичівського гарнізону прибули 50 учасників конкурсу – старшокласники українських шкіл та студенти вишів з усіх регіонів України.

Після урочистого відкриття для гостей та учасників конкурсу провели екскурсією військовим містечком, де дислокуються підрозділи бригади. Впродовж чотирьох днів юнаки та дівчата провели досить змістовне військове  життя зі стрільбами, подоланням смуги перешкод та виконанням багатьох інших нормативів з різних видів підготовки.
 
Зазначимо, що Міжнародний конкурс “Аліанте-2011” – Україна” проводиться для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Він складається з трьох основних етапів: І – написання теоретичної роботи-есе та відповідей на поставлені запитання; ІІ – військово-спортивні змагання; ІІІ – пізнавальна подорож до країн-членів НАТО з відвіданням військових баз та міжнародних структур. Мета конкурсу – сприяти поширенню інформації та розумінню процесів інтеграції України до європейських та євроатлантичних структур співробітництва та безпеки.

 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here