Home Політика Азаров вже виконує ”таємні угоди” Януковича з Кремлем

Азаров вже виконує \”таємні угоди\” Януковича з Кремлем

109
0

Уряд приступив до виконання доручення президента Віктора Януковича за підсумками його візиту в Росію 24 вересня.

Про це повідомив прес-секретар прем’єр-міністра Миколи Азарова Віталій Лук’яненко.

"Уряд приступив до виконання доручень президента за підсумками його візиту в Росію", – сказав Лук ‘яненко.

Чиновник, крім того, зазначив, що Кабінет міністрів України у найближчі 2-3 тижні "проведе відповідну роботу" на основі домовленостей, досягнутих у Завидово 24 вересня.

Причому він не уточнив суті і деталей названих домовленостей президента Януковича.

Відзначимо, 25 вересня у ряді російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що Росія поступилася Україні і відкинула ідею втягувати країну у Митний союз.

Також, за словами російського чиновника, близького до переговорного процесу, Москва тепер готова обговорювати з Києвом створення тристороннього газового консорціуму з Євросоюзом на базі української газотранспортної системи, хоча раніше до цієї ініціативи ставилася досить прохолодно.

Як повідомлялося, в підмосковній резиденції Завидово 24 вересня відбулися переговори президентів Росії та Україні – Віктора Януковича і Дмитра Мєдвєдєва – з врегулювання газової проблеми і щодо перспектив вступу України до Митного Союзу.

Пізніше до президентів приєднався прем’єр-міністр РФ Володимир Путін.

За інформацією прес-служби президента України, сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва між Україною та Росією, зокрема питання у сфері транзиту і постачань газу в Україну.

"У ході переговорів досягнуто суттєвого прогресу, що дає підстави сподіватися на досягнення найближчим часом конкретних результатів в інтересах обох країн", – сказав тоді Янукович.

Також під час зустрічі було прийнято рішення про проведення в жовтні в Україні чергового засідання міждержавної українсько-російської комісії.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко і голова правління "Газпрому" Олексій Міллер 25 вересня обговорили реалізацію домовленостей між президентами України і РФ Віктором Януковичем та Дмитром Мєдвєдєвим у сфері закупівель і транзиту російського природного газу.

Глава "Газпрому" Олексій Міллер заяви, що прогрес у переговорах з Україною по газу є, але говорити про конкретні цифри рано.

Міллер також заявив, що сторони домовилися про те, що чергова робоча зустріч з українською стороною відбудеться до кінця цього тижня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here