Home Освіта Політаналітик Сергій Телешун став «Почесним доктором ЖДУ ім.І.Франка»

Політаналітик Сергій Телешун став «Почесним доктором ЖДУ ім.І.Франка»

105

 У конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Україна у контексті євроінтеграційних процесів», головним гостем якого  став відомий політичний аналітик України, в мнрулому провідний спеціаліст Ради безпеки при Президентові України. керівник управління з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України, консультант Президента та радник Президента Сергій Телешун. У заході також взяли участь начальник головного управління освіти і науки Житомирської ОДА Олександр Пастовенський, викладачі та студенти університету, – повідомляжє прес-центр ЖДУ.

«Сьогодні будемо говорити по майбутнє України: куди ми йдемо, що хочемо, як ми бачимо Україну і так далі. Найкраще допомогти нам з’ясувати ці питання може відомий політичний аналітик України, доктор політичних наук, завідувач кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України Сергій Телешун», – відкрив захід ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

«Я приїхав до вас не як політичний діяч, пропагандист і так далі, насамперед як людина, що разом з колегами моделює форми поведінки, моделює форми управління і пропонує з метою їх реалізації. І право влади, опозиції, громадського сектору вибирати ці пропозиції-моделі для реалізації і отримання прибутку по чотирьом мотиваціям. А прибуток може ж бути не лише грошовим, а й моральним, ідеологічним», – зауважив на початку заходу Сергій Телешун.

Понад дві години учасники круглого столу обговорювали низку важливих проблем сьогодення. Зокрема, інтелектуалізацію України, інтелектуальну агресивність, потребу ефективного українця, інтелектуальну конкуренцію в світі, революцію мігрантів, моделі політичного розвитку, революцію мігрантів, екологічний тероризм, теледемократію, віртуальну кризу в економіці держави та юридичну відповідальність перед суспільством обранців.

Варто зауважити, що робота круглого столу «Україна у контексті євроінтеграційних процесів» базувалася не лише на аналітичних розповідях київського гостя, а й на значній кількості актуальних питань від викладачів, студентів та журналістів місцевих ЗМІ щодо розвитку вітчизняної науки, освіти, мистецтва, необхідності модернізації технологій та тенденцій у політиці європейських держав.

На завершення заходу ректор ЖДУ імені Івана Франка вручив політичному аналітику України, завідувачу кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України Сергію Телешуну відзнаку «Почесний доктор ЖДУ імені Івана Франка».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here