Home Освіта В Житомирі з’явиться лабораторія політичної аналітики та прогнозування

В Житомирі з\’явиться лабораторія політичної аналітики та прогнозування

89

Кафедра філософії Житомирського державного університету імені Івана Франка та кафедра політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові Україні уклали договір про створення міжвузівської Лабораторії політичної аналітики та прогнозування.

Як повідомляє прес-центр університету, Сторони уклали договір базуючись на принципах взаємної поваги та рівності Сторін, з метою поширення наукового, освітнього та культурного співробітництва, а також здійснення прогнозування і аналізу політичних процесів в сучасному світі й Україні.

Зокрема, ЖДУ імені Івана Франка та НАДУ при Президентові України домовилися згідно з діючим законодавством про вищу освіту спільно аналізувати ризики та виклики, які постають перед Україною в глобалізованому світі; здійснювати політичне прогнозування перспектив євроінтеграції України; проводити спільні науково-теоретичні та науково-практичні конференції, наукові дослідження та читання лекцій; здійснювати обмін науковцями, викладачами та провідними фахівцями, а також обмін інформацією, матеріалами та науковою і навчальною літературою в галузях, які становлять взаємний інтерес.

Крім того, університети взяли на себе зобов’язання при виконанні підписаного договору не зводити співпрацю тільки до формального дотримання вимог, що зазначені в договорі, а вживати всіх необхідних заходів для забезпечення ефективності та їх розвитку і досягнення спільної мети.

«Створення у ЖДУ імені Івана Франка Лабораторії – надзвичайно важливий і поміркований крок. Вона працюватиме над тими проблемами, які турбують сьогодні нас усіх, а результати її діяльності будуть корисними як для нашого регіону, так і для України в цілому», – прокоментував підписання договору ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

«Міжвузівська лабораторія у ЖДУ імені Івана Франка – це спроба бути максимально ефективними для суспільства», – зауважив завідувач кафедри  політичної аналітики і прогнозування НАДУ при Президентові Україні   Сергій Телешун.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here