Home Освіта Притула порадив житомирським студентам йти працювати на 2-3 курсі

Притула порадив житомирським студентам йти працювати на 2-3 курсі

127

До Житомирського державного університету імені Івана Франка 22 березня завітав телевізійний ведучий, шоумен і волонтер Сергій Притула, інформує прес-служба навчального закладу.

У головній актовій залі університету Сергій відповідав на запитання студентів про навчання, предмети для загального розвитку, часи роботи на радіо та телевізійні проекти, досягнення успіху, футбол, Шевченка як тренера ФК «Динамо», корупцію, виховання сина, Крим, читання сучасної літератури, відпочинок, захист рідної землі, поїздки в зону АТО та волонтерство.

Зустріч тривала півтори години. Увесь цей час студенти закидали Сергія запитаннями, аплодували, жваво реагували на жарти та уважно слухали, що думає популярний телеведучий щодо того чи іншого питання.

Насамперед, справжній український мен з Тернополя Сергій Притула порадив студентам навчатися. Адже освіта – це фундамент і кістяк, навколо якого все формується. А ще – працювати. Працювати з другого-третього курсу, аби набути необхідного досвіду роботи, який стане в нагоді при працевлаштуванні: «Коли приходиш, навіть з червоним дипломом, найматися на роботу в якусь компанію, тобі ставлять питання про досвід роботи. Червоний диплом тобі не поможе. На роботі, в основному, цінують лідерство, спроможність приймати ті чи інші рішення і досвід роботи. А з досвідом приходять і фінанси. Тому 2-3 курс – золота пора, аби йти працювати».

Також популярний телеведучий закликав студентів займатися в житті тим, що подобається: «Це дуже важливо. З цього починається кар’єра в будь-якій сфері. Робота має приносити задоволення. Коли людина щаслива зі своєї праці, вона буде добре виконувати свою роботу».

Цікавились студенти й тим, що думає Сергій Притула про мінімальну корупцію. На це шоумен відповів, що немає максимальної чи мінімальної корупції, а є корупція, з якою треба боротися. І найефективніший спосіб боротьби з корупцією – зробити так, щоб вона була не вигідна.

Відомо, що, попри щільний графік зйомок та гастролей, Сергій займається волонтерством. Як він знаходить на це час, пояснив дуже просто: «Я не ділю країну на східняків-західняків, ліпших-гірших. Це просто моя хата, я тут живу. … Є два варіанти: або ми віддаємо по шматках свою територію, або стаємо на роги і починаємо гнати тих, хто до нас лізе. … Я – не боєць. Але я знаю, що маю певний рівень медійної впізнаваності, в мене є непогані ораторські вміння, у мене є можливість і бажання помагати і я вмію організувати навколо себе потрібних людей. Я щомісяця на кількасот гривень маю можливість робити закупки. Зараз набагато менше, ніж у 2014-2015 роках, але, тим не менше, потреби є постійні. І от буквально зараз, коли ми з вами говоримо, у Києві готується три машини, четверта їде з Данії».

Наприкінці зустрічі Сергій подякував студентству і наголосив: «Важливо, щоб люди, які сьогодні навчаються в університетах, розуміли, що у них є шанс, якого не було ні в мого покоління, ні в покоління старших. У вас є можливість міняти країну. Що для цього треба робити? Вчитись. Без знань нема чого робити в жодній сфері, а за гроші мозги не купиш».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here