Home Освіта Прокурори Житомирщини перевіряють літній відпочинок дітей

Прокурори Житомирщини перевіряють літній відпочинок дітей

136
Органи прокуратури проводять перевірки, як у пришкільних таборах та оздоровчих закладах організовують літній відпочинок та оздоровлення дітей, в тому числі відправлення дітей на відпочинок за кордон.
 
Прокурори перевіряють стан дотримання норм харчування дітей, організацію їх змістовного дозвілля, безпечність умов перебування у закладах.
 
За повідомленням прес-служби прокуратури області, відповідно до законодавства, закладами повинен реалізовуватися комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей упродовж літнього періоду.
 
Натомість наглядачами за законністю встановлено, що дозвілля дітей в окремих закладах оздоровлення та відпочинку належним чином не організовано. Відсутні перспективні плани виховної роботи на відпочинкову зміну.
 
На особливому контролі прокурорів діяльність закладів оздоровлення, де відпочивають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 
 
Наразі перевірки тривають, про остаточні результати, встановлені порушення та заходи прокурорського реагування буде повідомлено по їх закінченні. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here