Home Освіта Школу місцевого самоврядування слухачі закінчують двічі

Школу місцевого самоврядування слухачі закінчують двічі

254
0

74 найбільш активних слухачів Школи стали випускниками цьогорічного курсу (а дехто вже вдруге) та отримали сертифікати про успішне закінчення навчальної програми. Про це повідомля є сайт Житомирської міської ради.4 травня у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося урочисте засідання з нагоди закриття ХV сесії Муніципальної освітньої програми.

Випускників та авторів проекту з 10-річчям привітав заступник міського голови Олександр Бочковський, координатор коаліції НГО "Основа" та автор програми "Школа місцевого самоврядування" Олег Данилейко,

"Приємно, що ви – молодь, яка хоче змінити на краще своє життя, місто, країну. Упевнений, що отримані у Школі знання стануть вам у нагоді вже у найближчому майбутньому", — сказав заступник міського голови.

Муніципальна програма "Школа місцевого самоврядування" діє з 2001 року та спрямована на підвищення рівня обізнаності молоді в питаннях місцевого самоврядування. Мета програми – активізація молодіжної муніципальної політики з подальшим залученням молоді до практичної політики самоврядування.

Слухачами школи є молоді особистості віком від 16 до 35 років.

Previous articleГромадські організації бояться, що українських дітей будуть ґвалтувати під час Євро-2012
Next articleРадянські ветерани знову святкуватимуть перемогу на американських хамерах

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here