У Радовелі більшість батьків вже готові відпустити свою дитину на очне навчання.  Адже вони знають, що укриттям в місцевому ліцеї для дітей буде цілий підвальний поверх з класами та сучасним обладнанням. 

Про це Першому житомирському розповіла, директорка опорного навчального закладу Біотехнологічного ліцею «Радовель» Валентина Грек.

«Ми укриття вже облаштували, проте ще комісія не перевіряла наші роботи. Укриттям для дітей буде наше підвальне приміщення, де ми ще до війни організували класні кімнати для занять з гурткової роботи (майстерню, гончарню, зал тхеквондо, музичну студію, танцювальний зал). Вікна обставили мішками та забарикадували. У середині є туалети, вода, світло, сучасне обладнання, електронні дошки – все для безпечного навчання у разі повітряної тривоги», – акцентувала директорка. 

Кількість дітей у ліцеї за весь період війни не зменшилася. Тут роблять все для комфортного навчання дітей.

«Якщо буде безпечно, то плануємо очне навчання, але це вже за рішенням батьків. До речі, більшість батьків налаштовані пустити дитину в школу. Точно буде відомо вже ближче до першого вересня, яке буде навчання очне чи дистанційне. Кількість дітей у нашому ліцеї не зменшилася».-, додала Валентина Грек.

Директорка говорить, що з вчителями проблеми, адже деякі викладачі пішли на фронт або виїхали.

«З вчителями трішки важко, адже трохи педагогів мобілізувалося чи виїхало. Ми збиремо весь колектив й подивимося, кого бракує. Також у нас є вчителі з інших регіонів чи країн. До війни було багато планів щодо покращення умов навчання дітей, але зараз нічого не плануємо».

Нагадаємо, що новітній медичний центр із лікарнею, операційними, лабораторією відкрив 19 жовтня меценат Михайло Весельський у с. Радовель на Житомирщині.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here