Головна Цікаво «Рози» від Мороза: переселенець із Донеччини переїхав у Житомир і продає квіти

«Рози» від Мороза: переселенець із Донеччини переїхав у Житомир і продає квіти

781
0

Олександр Мороз – вимушений переселенець зі Слов’янська. Після оголошення загальної евакуації він з родиною знайшов прихисток у Житомирі. Чоловік вже тут відкрив власну справу й вивчає рідну мову.

Про це пише ШоТАМ?

Його місто одне із перших зазнало російських ударів. Більше місяця він жив під постійними обстрілами.

«5 квітня ми зібралася, адже було оголошено загальну евакуацію громадян. Добиралися кілька днів, були великі затори на блокпостах, виїжджало багато людей», – розповідає чоловік.

Вже два місяці родина Мороза живе у Житомирі. Тут облаштувалися в приватному будинку на околицях міста. Якось Олександр захотів подарувати дружині квіти, та біля дому продавали лише декоративні. Так у чоловіка з’явилася ідея для бізнесу.

«Вирішив торгувати квітами та декоративними садовими фігурами. Рослини вітчизняного виробництва. Таким чином ми підтримуємо рідне місто та країну, продаючи наші товари», – розповів чоловік.

Квіти та фігури продає на ринку чи біля свого помешкання. Також на Житомирщині Олександр почав вивчати рідну українську мову. Навіть придумав, з яких квітів зробить букет на нашу перемогу.

«Він такий же гарний, як наша країна, такий же світлий. Такий же сонячний і такий же радісний, як наші люди», – додав Олександр.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here