Home Освіта Табачник свариться, що на заході України будують пам’ятники, а не туалети для...

Табачник свариться, що на заході України будують пам\’ятники, а не туалети для школярів

76
0
Міністр освіти й науки Дмитро Табачник порадив деяким областям будувати вбиральні для школярів, а не пам’ятники.
 
На прес-конференції у Києві він запевнив, що ситуація зі сільськими школами, де відсутні вбиральні у приміщенні, вирішується, повідомляє Gazeta.ua.
 
Відстають у цьому три західні області – Івано-Франківська, Рівненська та Закарпатська.
"На сьогоднішній день ситуація не господарська у трьох областях, де вбиральні ще знаходяться не в приміщеннях і діти застуджуються. Але кілька областей цим займаються по-справжньому", – наголосив міністр.
 
Так, за його словами, у Київській області за останній рік було проведено воду та забезпечено теплі вбиральні у 60 школах. Велику програму зараз завершує реалізовувати і Дніпропетровська область. Там вже обладнали всіма зручностями 151 школу.
 
"На сьогоднішній день проблему вирішено повністю у трьох областях – Дніпропетровській, Миколаївській та Донецькій. Наступний результат буде до контрольного терміну – 1 вересня. То ми це і перевіримо, але рух вже пішов", – наголосив Табачник.
 
Міністр також розповів, що в одній із західних областей це питання не вирішене, але натомість вона є рекордсменом у будуванні пам’ятників.
 
"Дарма нехай не ображаються, але наприклад, у губернатора однієї із західних областей абсолютно дотаційний бюджет. Я йому сказав: "У вас половина сільських шкіл не має вбиралень, а область абсолютний рекордсмен України по спорудженню пам’ятників і монументів. Тому спочатку дітям туалети, дахи у лікарнях, а потім при дотаційному бюджеті – монументи, пам’ятники та інше". Якось треба здоровим глуздом жити – спочатку думати про доцільність використання державного бюджету, а далі про все інше", – розповів Табачник 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here