Home Освіта У міській раді відгуляли випускний Школи місцевого самоврядування: молодь вчилась працювати чиновниками

У міській раді відгуляли випускний Школи місцевого самоврядування: молодь вчилась працювати чиновниками

114

45 випускників Школи місцевого самоврядування отримали сертифікати про успішне закінчення навчального курсу.

Урочиста церемонія вручення сертифікатів відбулася вчора, 24 квітня 2013 року, в залі засідань Житомирської міської ради, передає прес-служба міської ради.

Студенти житомирських вузів, які проходили навчання у Школі місцевого самоврядування, не шкодують про витрачений час. Упевнені: кожен із них здобув цінний досвід, корисні знання та хороших друзів.

Випускник 9 сесії Школи Гординчук Андрій зараз проходить практику в одному з департаментів і на особистому досвіді переконався про цінність набутих знань та користь від курсу.

Хлопець побажав студентам розвиватися особистісно та спрямовувати зусилля на розвиток своїх міста і країни.

Заступник міського голови Наталія Леонченко привітала випускників з успішним завершенням курсу навчання у Школі та вручила молоді сертифікати.

«З ваших виступів очевидно, що ви, дійсно, здобули ті знання, навички та досвід, за якими прийшли до Школи. Бажаю вам і далі розвиватися, бути здоровими, успішними, самодостатніми. Вдосконалюйтеся та набувайте нові знання», – звернулася до слухачів освітнього курсу Наталія Леонченко.

Кожен із випускників, крім сертифікатів, також отримає посібник з основ місцевого самоврядування від автора програми «Школа місцевого самоврядування» Олега Данилейка. Здобуті ж у школі знання стануть у нагоді упродовж всього життя, адже безпосередньо стосуються співпраці влади і громади, – упевнена начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Олена Сарно.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here