Home Місто Антимонопольний каже, що в Житомирі копали могили на кладовищі за завищеними цінами

Антимонопольний каже, що в Житомирі копали могили на кладовищі за завищеними цінами

101

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє, під час дослідження ринку ритуальних послуг було проведено планову перевірку КП “Спеціалізований комбінат комунально – побутового обслуговування” Житомирської міської ради, яке функціонує в межах м. Житомира, йдеться у повідомленні прес-служби.

В ході перевірки встановлено, що підприємство, протягом 2010-2012 р. завищувало вартість послуг та стягувало зайву плату зі споживачів.

Відділенням були виявлені факти завищення тарифів на копання могил, а також те, що підприємство завчасного переходило на зимові розцінки та із запізненням застосовувало розцінки для літнього часу на ці послуги, що призвело до стягнення завищеної плати зі споживачів.

Крім того, у зв’язку із збільшенням замовлень по наданню послуг, підприємство самостійно встановлювало надбавку за терміновість у розмірі 20 %.

Підприємство стягувало із споживачів ритуальних послуг плату  за виділення місця під подвійне поховання, яка відповідно до чинного законодавства є безкоштовною.

За  здійснення нагляду за встановленням намогильних споруд також стягувалась плата, що не передбачено нормативними документами.

Перевіркою застосування тарифів на ритуальні послуги, встановлено, що Підприємством застосовувало різну плату за оформлення договорів – замовлень на організацію та проведення поховання.

 

За вчинення даних порушення КП “Спеціалізований комбінат комунально – побутового обслуговування” Житомирської міської ради оштрафовано загалом на 17 тис. грн.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here