Home Освіта У Житомирі створять корисний для батьків та дітей освітній портал «Гурток»

У Житомирі створять корисний для батьків та дітей освітній портал «Гурток»

104

На своїй сторінці у Facebook заступник Житмоирського міського голови Матвій Хренов повідомив про плани створення у місті освітнього порталу, який буде корисним для батьків та їх дітей.

"Освітній портал під назвою «Гурток» створюється для батьків в першу чергу, щоб вони мали можливість бачити усю базу позакласної активності, вибирати по фільтрам (найближчий до дому, по віку, по напрямку діяльності, навіть по формі власності) гурток для своєї дитини. Тобто, це буде єдина база всього, що є в Житомирі – і комунальної форми власності і приватні клуби, гуртки заняття", – написав Хренов.

– Саме про це ми сьогодні розмовляли з розробниками і визначили перший етап співпраці, бо база насправді дуже об’ємна і роботи для всіх буде багато. Також ми плануємо створити на базі порталу електронний реєстр і дитина, яка відвідує один гурток, матиме безкоштовний сертифікат на відвідування ще одного (комунального).

Плюс у кожної організації в подальшому буде можливість вести власну сторінку на порталі, наповнювати її новинами, фотографіями, змінювати і оновлювати дані про гурток, його характеристики тощо.

Запустити проект планується до нового навчального року – дедлайн 1 серпня.

Всі питання та подача заявок на включення приватних організацій у каталог почнеться згодом".


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here