Home Освіта У ЖНАЕУ навчаються одні з кращих електромонтажників країни

У ЖНАЕУ навчаються одні з кращих електромонтажників країни

124

На базі ННІ енергетики та комп’ютерних технологій Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка наприкінці квітня вдруге відбувся Конкурс професійної майстерності «Кращий електромонтажник» серед студентів аграрних вищих навчальних закладів за технічної і спонсорської підтримки електротехнічної компанії ІЕК – провідного виробника електротехнічної продукції.

Студентський конкурс проводився серед здобувачів вищої освіти напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» для визначення рівня практичної підготовки з виконання електромонтажних робіт в умовах, наближених до сучасного виробництва, поліпшення своїх навичок орієнтуватись у незнайомому середовищі.

Участь у конкурсі брали 7 команд по 2 студенти з аграрних вищих навчальних закладів:
– Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (Харківський НТУСГ імені Петра Василенка);
– Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України);
– Таврійський державний агротехнічний університет (Таврійський ДАТУ);
– Львівський національний аграрний університет (Львівський НАУ);
– Сумський національний аграрний університет (Сумський НАУ);
Житомирський національний агроекологічний університет (Житомирський НАЕУ);
– Миколаївський національний аграрний університет (Миколаївський НАУ).

Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. У теоретичній частині потрібно було відповісти на декілька фахових тестових запитань та накреслити схему керування асинхронним двигуном у реверсному режимі в програмі КОМПАС.

Студент Житомирського національного агроекологічного університету Владислав Зименко здобув ІІ місце у теоретичній частині конкурсу.

У практичній частині, де потрібно було зібрати схему керування асинхронним двигуном та під’єднати його до електричної мережі, команда ЖНАЕУ також на ІІ місці. Про це інформує прес-служба вишу.

Всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки, а переможці – призи від компанії ІЕК та інжинірингової компанії «Золотое сечение».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here