Home Події Житомирянин Демчук став володарем Кубку світу з кікбоксингу WАKО

Житомирянин Демчук став володарем Кубку світу з кікбоксингу WАKО

153

У столиці Угорщини місті Будапешт 12-15 травня 2016 року відбувся Кубок Світу з кікбоксингу WАKО.

Житомир на цих змаганнях, у складі національної збірної команди України, представляв заслужений майстер спорту України Володимир Демчук на прізвисько «Дядя Вова», вихованець Житомирської ДЮСШ «Авангард», випускник факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка, який тренується під керівництвом заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава Анатолійовича.

Виступаючи у ваговій категорії до 69 кг у розділі кік-лайт, Володимир здобув золоту нагороду та став володарем Кубку світу з кікбоксингу WАKО 2016 року.

У його ваговій категорії були заявлені файтери з Молдови, Сербії, Туреччини, Казахстану, Угорщини, Словаччини, Австрії та інші.

Жереб у першому поєдинку звів «Дядю Вову» з молдаваном Panainte Vitalie. У другому двобою житомирнин зустрівся з представником Туреччини Bozatli Batuhan, результат – одноголосним рішенням суддів перемога за Україною.

Фінальний бій без перебільшення можна назвати прикрасою турніру, де Володимиру протистояв українець, представник Кривого Рогу Юрій Перетятько, але у найзапеклішій боротьбі житомирянин вирвав перемогу.

Джерело: Wako Zhytomyr

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here