Головна Місто У Житомирі школи здали в безкоштовну оренду підприємцям приміщення вартістю 16,5 млн...

У Житомирі школи здали в безкоштовну оренду підприємцям приміщення вартістю 16,5 млн грн

224
0

Два приміщення вартість 4,3 млн грн та 12,2 млн грн здали безкоштовно в користування підприємцям ліцей та школа в Житомирі. Загальна площа приміщень закладів освіти, якими користувалися підприємці, сягала понад 500 кв. м.

Прокуратура звернулася до міської ради і відповідні договори розірвали. 

«Йдеться про договір безоплатного користування нерухомим та рухомим майном, укладений у січні цього року одним з ліцеїв Житомира з підприємцем. Відповідно до договору, підприємцю надано право безоплатно використовувати частину нежитлового приміщення загальною площею 187 м2 вартістю 4,3 млн грн.

Ще один договір аналогічного характеру – позички нерухомого та рухомого майна –  безпідставно укладено між загальноосвітньою школою та місцевою комунальною установою. У цьому випадку позичальнику у   безоплатне користування для власних цілей надано нежитлові приміщення площею 530 м2 вартістю 12,2 млн грн», – повідомили у прокуратурі області.

Прокурори зазначають, що документи суперечать вимогам законодавства, яке забороняє передавати державне або комунальне майно в безоплатне користування або позичку. 

Прокуратура звернулася до Житомирської міської ради щодо належного реагування на виявлені факти. Орган місцевого самоврядування погодився з правовою позицією прокуратури та вжив відповідних заходів.

Наразі обидва договори розірвані.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here