Home Освіта Українські школи поборються за фінансування випускного вечора

Українські школи поборються за фінансування випускного вечора

79
0

В цьому навчальному році кожна українська школа зможе отримати 25 000 грн на проведення випускного балу. Для цього потрібно взяти участь в національній акціі "Junior School-battle".

Битва за випускний стартувала 1 жовтня, а проводить її національна освітня програма фінансової грамотності "Юніорбанк", повідомляє ТСН.

"Взяти участь в акції і перемогти може будь-яка школа, державна або приватна, міська або сільська, – говорить керівник "ЮніорБанку" Тетяна Дашівська. – Головна мета "Junior School-battle" – допомогти дітям навчитися користуватися банківськими послугами ще в школі".

Перевірити фінансову грамотність школярів допоможуть не іспити або тести, а активна участь в програмах "ЮніорБанка" і користування пластиковою картою Юніора. У фінал вийдуть 10 шкіл, учні яких будуть краще інших розбиратися в банківських питаннях, і відповідно до яких буде оформлено найбільшу кількість карт. Результат "битви" вирішить творче завдання.

Та школа, яка впорається з ним краще всіх отримає головний приз – фінансування проведення випускного вечора. Також в рамках "Junior School-battle" пройде змагання і в "особистому" заліку – кожен школяр зможе поборотися за призи акції "Приведи друга".

Щоб перемогти, учень повинен розповісти про можливості Карти Юніора як можна більшій кількості своїх друзів і зацікавити їх. П’ять переможців акції отримають iPOD.

Для участі в акції школам потрібно зареєструватися на сайті _blank http://promos.privatbank.ua/school-battle. Заявки приймаються до 1 квітня 2013 року. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here