Головна Освіта В школі учні майже місяць лишалися без гарячих обідів

В школі учні майже місяць лишалися без гарячих обідів

96
0
Проблема із забезпеченням гарячим харчуванням школярів Житомирщини перейшла з року минулого в нинішній.
 
У грудні минулого року майже 9 тис. учнів в Овруцькому районі залишилися без гарячих обідів через те, що не було проведено спеціалізовані конкурсні торги. І ось майже весь січень  учні знову лишалися без гарячого харчування, передає Житомирська хвиля. 
 
 І хоча компенсацію їм було виплачено вчасно, проте ніякі кошти не замінять потребу дитини у повноцінному харчуванні протягом дня, наголосила начальник управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна:

"В зв’язку з цим та з метою своєчасної ефективної організації ми неодноразово порушували питання перед Міністерством соціальної  політики щодо передачі області повноважень стосовно проведення конкурсних торгів обласними адміністраціями. Це дасть можливість значно покращити організацію харчування наших дітей. Але, на жаль, на сьогодні питання так і лишається невирішеним"
 

Всього в області потребують гарячого харчування в школах майже 40 тисяч дітей. 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here